10 powodów, dla których warto mieć w gabinecie oprogramowanie MEDICUS.

Kompleksowe zarządzanie całym gabinetem. MEDICUS to unikatowy system, który pozwala na zarządzanie gabinetem od strony medycznej (pełna dokumentacja medyczna pacjentów z wydrukiem recept) od strony recepcyjnej ( terminarz rezerwacji, rozliczenia, faktury, paragony fiskalne, raport kasowy) od strony administracyjnej (magazyn leków, bogate statystyki, rozliczenia personelu).

Uporządkowana dokumentacja medyczna. MEDICUS to kompleksowe narzędzie do prowadzenia pełnej dokumentacji medycznej wraz z archiwizacją wszystkich niezbędnych dokumentów, w tym zdjęć.

Ergonomiczne rozwiązania w pracy z kartą pacjenta. Dzięki zastosowaniu w MEDICUS wygodnych słowników: procedur, rozpoznań (w tym ICD10) i lekospisu wraz z wystawianiem recept, uzupełnienie karty pacjenta pozwala zaoszczędzić czas lekarza.

Sterylizatornia i laboratorium (punkt pobrań). Unikatowe moduły jakich nie mają inne programy!!!

Program dopasowany do potrzeb gabinetów. Podział programu na funkcjonalne moduły: Gabinet lekarski, Recepcja, Gabinet RVG, Sterylizatornia oraz Administracja pozwala dopasować program do potrzeb małych jak i dużych praktyk lekarskich.

Doskonała praca programu w sieci komputerowej. MEDICUS doskonale sprawdza się w gabinetach wielostanowiskowych, a z programu jednocześnie może korzystać lekarz i recepcjonistka oraz osoba zarządzająca.

Mobilne rozwiązanie pracy z programem. Specjalna wersja programu pozwala na pracę z MEDICUS na urządzeniach przenośnych tj. smartfony, tablety zarówno z systemem Windows, jak i MacOS, Android, iOS.

Pełna kontrola finansowa i medyczna. Szczegółowe statystyki pozwalają na pełna kontrolę pracy gabinetu od strony medycznej i finansowej. Mechanizm rozliczania prowizji lekarzy pozwala znacznie oszczędzić czas poświęcony na rozliczenie personelu.

Doświadczenie i gwarancja rozwoju. Program MEDICUS ma już od 14 lat, więc użytkownicy korzystają z ogromnego doświadczenia firmy INFOTEL SOFTWARE. Jest to gwarancją stabilnej pracy z programem, sprawnego wsparcia technicznego oraz ciągłego rozwoju programu w oparciu o najnowsze trendy, technologie i wymogi prawne.

Profesjonalna obsługa klienta i doskonałe wsparcie techniczne. Zastosowany w firmie INFOTEL SOFTWARE system zarządzania jakością ISO jest gwarancją profesjonalnego podejścia do klientów oraz wysokiej jakości oferowanych rozwiązań.