Zapraszamy na nasze stoisko, podczas WARSAW MEDICA 2018,

Kolejny raz mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas na prezentację najnowszej wersji programu MEDICUS, która odbędzie się podczas kolejnej ważnej imprezy konferencyjno-targowej:

TARGI DENTAMED 2019

we Wrocławiu

w dniach 15-16 listopada 2019

Międzynarodowe Targi i Konferencje Stomatologii i Medycyny Estetycznej DENTAMED 2019 to nowe wydarzenie w wyjątkowej formule, łączącej imprezę branżową z show z udziałem gwiazd. Wydarzenie skierowane jest do lekarzy dentystów, lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną, higienistek i asystentek stomatologicznych, a także przedstawicieli biznesu stomatologicznego oraz przemysłu dentystycznego.

Zapraszamy Państwa do spotkania w czasie targów, które będą doskonałą okazją do zaprezentowania naszego oprogramowania specjalistycznego ProDentis - dla stomatologii, MEDICUS - dla medycyny ogólnej i stomatologii, Protetis - dla laboratoriów protetycznych.

Zaprezentujemy Państwu liczne nowości w naszym oprogramowaniu i poruszymy kwestie związane z ważną tematyką zabezpieczeń i ochrony danych osobowych w świetle RODO. Odpowiemy Państwu na pytania dotyczące tego jakie rozwiązania wdrażamy aby pomóc Państwu w dobrym zabezpieczeniu danych zbieranych w oprogramowaniu ProDentis, Medicus i Protetis. Pokażemy, w jaki sposób nasze oprogramowanie spełnia wymogi rozporządzenia dotyczącego prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej (m.in. pełna rejestracja wszystkich zmian w karcie choroby pacjenta z podaniem przyczyny zmiany).

Zapraszamy do kontaktu z nami i dalszych rozmów na temat rozwoju naszego oprogramowania w kontekście dokumentacji medycznej w tym e-Zwolnienia i e-Recepty i e-Skierowania.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami. Także tym razem przygotowujemy wiele nowości produktowych i ciekawych rozwiązania technologicznych.

Nasz zespół z przyjemnoscią odpowie na wszystkie Państwa pytania.